Lokalizacja firmy

63-700 Krotoszyn
Romanów 25
woj.wielkopolskie


tel/fax: 62 721 01 36
e-mail: biuro@agro-serwis.info

Aktualności

Data
Wydarzenie
POKAZY POLOWE W ROMANOWIE

Wszystkich Państwa zapraszamy na pokazy polowe, które odbędą się na gościnnej Ziemi Krotoszyńskiej – w Romanowie. Musicie być z nami koniecznie!

Do zobaczenia 24 maja br. AgroSerwis-2016-WR-V-R3-01

Będziemy na targach Polagra-Premiery

polJuż w najbliższy czwartek 21.01.2016 w MTP w Poznaniu, przy ul. Głogowskiej rozpoczną się targi Polagra – Premiery. Potrwają do niedzieli, 24.01. Podczas tej czterodniowej imprezy odbędzie się prezentacja maszyn, sprzętu czy urządzeń rolniczych. Będą konferencje, prezentacje, czy dyskusje. Będzie też coś specjalnego dla pań – Strefa Nowoczesnej Gospodyni i dla dzieci – Strefa Juniora. My też na tych targach będziemy!
Szacuje się, że Polagrę odwiedzi ok. 50 tys.gości. Mamy nadzieję, że będziecie wśród nich i odwiedzicie nasze stoisko – PAWILON 5A, STOISKO 8A. Zapraszamy!

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

życzenia na strone

Finansowanie fabryczne MTZ

mtz kredyt

HANDLOWIEC i KSIĘGOWY POSZUKIWANI

praca popr

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA

agronom

Agro-Serwis dealerem MTZ Belarus Traktor

mtz

 

Miło nam poinformować, że ciągle się rozwijamy i niedawno nasza firma nawiązała współpracę z producentem ciągników MTZ Belarus Traktor. Zostaliśmy wyłącznym dealerem tej marki na Południową Wielkopolskę. „Belarusy” mają blisko 70-letnią historię i są w Polsce znane. Teraz powracają w wielkim stylu.

Maszyny i urządzenia Lely, Lemken, Gaspardo, Merlo, Kuhn, McCormick czy Bednar od kuchni

Nasza firma Agro – Serwis Adam Streubel zorganizowała spotkanie z rolnikami i osobami działającymi w agrobiznesie. Pogoda niestety nam nie dopisała, bo padał deszcz, ale jak zawsze daliśmy radę i przedsięwzięcie odbyło się w naszej nowo powstającej hali. Bardzo miło było nam gościć blisko 300 osób. Podczas spotkania przedstawialiśmy uczestnikom maszyny i urządzenia, których jesteśmy dealerami, czyli m.in. LELY, Lemken, Gaspdardo, Merlo, Kuhn, McCormick,Bednar, Agro – Tak. Omawialiśmy szczegółowo zasady ich działania, zastosowane technologie, parametry techniczne. Odpowiadaliśmy na pytania zadawane przez naszych gości, by każdemu z nich jak najlepiej doradzić i pomóc w podjęciu w przyszłości, jak najbardziej trafnej decyzji o zakupie. Doradzaliśmy uczestnikom spotkania w tym, jaka maszyna czy urządzenie najlepiej sprawdziłoby się w ich gospodarstwie, czy przedsiębiorstwie. Współorganizatorem spotkania było BZ WBK Leasing S.A oraz BZ WBK Oddziały Krotoszyn. Dlatego też nasi goście mogli dowiedzieć się wiele na temat oferty finansowania inwestycji w rolnictwie przez te podmioty. Wiedza ta przyda się najpewniej niebawem, bo w przyszłym roku pojawią się środki unijne m.in. na zakup maszyn. Dla wszystkich przygotowaliśmy również poczęstunek. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć ze spotkania.

 

 

Fachowcy Ci pomogą!

Piszesz wniosek o dofinansowanie w ramach PROW? Wejdź na stronę http://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna/prow-2014-2020/modernizacja-gospodarstw-rolnych.html lub skontaktuj się ze specjalistami telefonicznie:

Infolinia 800 38 00 84
Wojciech Głuchowski – kierownik Biura Wsparcia Inwestycyjnego 61 84 55601
Marek Piślewski z-ca Kierownika 61 8455650
Łukasz Radka Naczelnik 61 84 55 659
Piotr Radel 61 8455632
Arkadiusz Żurawik 61 8455626
Andrzej Poźniak 61 8455617
Katarzyna Straus 61 8455680

KASA UNIJNA CZEKA

kasa zegra

Trwa nabór wniosków na „Modernizację w gospodarstwach rolnych”, w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Można zgarnąć aż do 900 tys. zł. Wnioski są przyjmowane do 17 listopada br.

Kasę można dostać na budowę lub modernizację budynków inwentarskich, w tym ich wyposażenie. Środki mogą zostać również przyznane na adaptację innych istniejących w gospodarstwie budynków na budynki inwentarskie, w tym ich wyposażenie oraz na budowę lub modernizacją magazynów paszowych w gospodarstwach, gdzie prowadzona jest produkcja zwierzęca.

ILE I NA CO?

Wsparcie można otrzymać na inwestycje związane z :
– rozwojem produkcji prosiąt – maksymalne dofinansowanie wynosi 900 tys. zł
– rozwojem produkcji mleka krowiego – wysokość wsparcia może wynieść 500 tys. zł
– rozwojem produkcji bydła mięsnego – wypłacona pomoc nie może przekroczyć 500 tys zł

Nasza firma Agro – Serwis świadczy usługi związane z budową i modernizacją obór i chlewni oraz z ich wyposażeniem. Zapraszamy do kontaktu.

Tel. 502-333-111.

Maszyny Lely w akcji

Pokazy polowe efektywnego zbioru pasz objętościowych zorganizował producent maszyn rolniczych Lely we współpracy z naszą firmą Agro – Serwis Adam Streubel.

 

Producenci rolni mogli wysłuchać prezentacji o uprawianiu łąk i pastwisk, zasadach magazynowania pasz i przygotowania ich do zakiszenia. Cennymi radami i wskazówkami dzielili się z zebranymi eksperci w tej dziedzinie. Oprócz teorii była też możliwość zobaczenia maszyn Lely w akcji. Przy współpracy ciągników McCormick zaprawione w boju czerwono – białe maszyny ciężko pracowały w polu.

 

Był pokaz koszenia, przetrząsania, zgrabiania, prasowania, owijania bel czy zbiór przyczepą samozbierającą. Ponadto Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Łaszczynie, koło Rawicza, na terenie którego odbyły się pokazy posiada oborę uwiązową dla ok. 70 krój dojnych, którą zmodernizowano pod koniec 2014 roku. I jest ona wyposażona właśnie w automatyczny system doju Lely Astronaut, z którego działaniem również mogli zapoznać się odwiedzający.

 

O kolejnych przedsięwzięciach naszej firmy będziemy informowali na bieżąco. I z góry wszystkich serdecznie zapraszamy.

Firma LELY zaprasza na pokazy 17 maja 2015 roku (niedziela) w godzinach od 10.00 do 16.30

2015-05-14__Lely baner na 17 maja_01

Serdecznie zapraszamy na pokazy 21 maja 2015 r.

 

26314_KUH_grassmaster_baner_375x380_02

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA POKAZY MASZYN ZIELONKOWYCH KUHN GRASSMASTER

Zapraszamy na pokazy polowe 22-23.05.2013r. godz10

 

Plan pokazów:
Rozpoczecie godz. 10:00

Zaprezentujemy maszyny:
-Zielonkowe firmy Lely-kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki, prasy
-Maszyny uprawowe pługi firmy Lemken, Kuhn
-Agregaty uprawowe firmy Lemken, Kuhn, Gaspardo
-Siewniki Polska premiera siewnika zbożowego do uprawy
uproszczonej ,,Korona” firmy Gaspardo
-Kuhn – Speedliner 3m siewnik zbożowy
-Lemken – Saphir 4m zbożowy
-Pokazy robota udojowego firmy Lely
-Pokaz maszyny do regeneracji otworów sworzniowych
-Pokazy ładowarek teleskopowych firmy Merlo

Losowanie nagród

 

2012.06.23

Od 20 czerwca firma Agro-serwis stała się autoryzowanym dystrybutorem światowej marki producenta ładowarek teleskopowych Merlo. Zapraszamy do zapoznania się z wieloma modelami tych maszyn rolniczych – Merlo Ładowarki Teleskopowe

2012.03.01

Serdecznie zapraszamy na nowo otwartą stronę AGRO-TAK.pl którą niedawno uruchomiliśmy specjalnie dla Państwa. Prezentowana strona przedstawia maszyny naszej produkcji do spulchniania ziemi. Modele Paraplow Classic oraz Paraplow eXtreme wraz ze specyfikacją techniczną, zdjęciami i filmami można obejrzeć pod adresem:  www.agro-tak.pl

2012.01.16

Nowe produkty w dziale Promocje! – UNIWERSALNY SIEWNIK DO WARZYW AGRICOLA ITALIANA MODEL SNA 2- 260 – SIEWNIK PRECYZYJNY MASCHIO GASPARDO MTBB

2012.01.15

Witamy wszystkich Klientów oraz Internautów w Nowym 2012 Roku! Wraz z nowym rokiem w naszej firmie kilka zmian i dodatków: – dodaliśmy 2 nowe działy; Promocje oraz Pokazy Polowe – kilka nowych zdjęć naszej firmy – nawiązaliśmy nowe współprace z takimi firmami jak; FTT, Pichon oraz Gaspardo

2011.10.13

Dodaliśmy nowe filmy to takich firm jak: Lemken oraz Agro-Tak. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia.

2011.10.12

Zapraszamy do zapoznania się z nowym działem w naszej firmie, maszyn do spulchniania ziemi AGRO-TAK Para-Plow. Nowość na polskim rynku!

2011.10.10

W dniu dzisiejszym staliśmy się oficjalnym dealerem firmy BAUER. Obszar naszej sprzedaży sięga granic takich województw jak: Wielkopolskie, Lubuskie, Dolnośląskie. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

2011.09.07

W dziale Używane Maszyny Rolnicze dodaliśmy kolejne 12 maszyn w rewelacyjnych i konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami, bo maszyny z tego działu bardzo szybko zmieniają właścicieli.

2011.09.06

W dniu dzisiejszym dodaliśmy do naszej floty maszyn rolniczych kolejnych trzech producentów, którzy poszerzają automatycznie naszą działalność o kolejny ciekawe propozycje maszyn rolniczych. Należą do nich takie firmy jak: – Krone – Amazone – Triolet

2011.07.11

Poniżej prezentujemy Państwu film z imprezy rolniczej AGRO-SHOW która odbyła się w kwietniu br. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

 

2011.05.23

Warzywnicze Agro-Show w Romanowie 28 i 29 kwietnia br odbyły się w naszej firmie targi Warzywne Agro-Show. Zapraszamy do obejrzenia relacji z pierwszej imprezy rolniczej, która odbyła się w Romanowie koło Krotoszyna.

 

2011.04.19

Serdecznie Zapraszamy Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w targach organizowanych w naszej firmie – Warzywnicze AGRO-SHOW – odbędą się 28-29 kwietnia 2011 roku w Romanowie.

2011.04.18

Drodzy Internauci i Klienci! Z okazji zbliżającej się Wielkanocy włodarze firmy AGRO-SERWIS Adam Streubel pragną złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia…(więcej)

2011.02.18

Rozbudowaliśmy dział firmy AUSA o nowe produkty z serii Forklift Line oraz Taurulift Line – Wózki Widłowe i Ładowarki Teleskopowe – Zapraszamy!

2011.02.17

Przedstawiamy następną porcję Używanych Maszyn Rolniczych i Warzywniczych w naszym serwisie – Zapraszamy!

2011.01.27

Następna porcja filmów Maszyn Rolniczych i Warzywniczych w naszym serwisie – serdecznie zapraszamy do obejrzenia!

2011.01.09

Agricola Italiana SN-2-130 – Siewniki Pneumatyczne do Siewu Nasion (sosny, świerku, etc.) – Zapraszamy do zapoznania się z nową podstroną w naszym serwisie Agro-Serwis.

2010.12.28

Dodaliśmy kolejne filmy przedstawiające sprzedawane przez nas maszyny rolnicze. Zapraszamy do obejrzenia: Agricola SNA, Agricola SN, Agricola SNT, Baselier oraz Giant

2010.12.22

Życzenia Świąteczno-Noworoczne dla wszystkich Klientów Agro-Serwisu jak również dla szerokiego grona Internautów zaglądających na naszą witrynę – SPECJALNIE DLA WAS!

2010.12.21

NOWOŚĆ – Specjalna podstrona Dla Grup Producentów Warzyw – Serdecznie zapraszamy. Strona będzie na bieżąco aktualizowana.

2010.11.20

Nowe filmy mini-ładowarek przegubowych firmy GIANT – Zapraszamy do obejrzenia!

2010.11.13

Zapraszamy do zapoznania się z nową firmą na naszej stronie internetowej, produkującą wszelkiego rodzaju Maszyny Rolnicze – LEMKEN

2010.11.10

Dostępne są już filmy firmy Sator – serdecznie zapraszamy!

2010.10.06

Kolejna porcja filmów maszyn rolniczych i warzywniczych w naszym serwisie. Zapraszamy do obejrzenia:

– Agrisem Cultiplow

– Ausa

– Haith

– Jeulin

– Miedema – kosze przyjęciowe

– Miedema – sadzarki

– Miedema – zasypywacze

– Pro-Pak

– Samon

2010.10.05

Od dzisiaj na naszej stronie dostępne są Maszyny Rolnicze firmy Jeulin. Strona jest jeszcze w trakcie rozbudowy, ale już teraz serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą.

2010.09.27

Dostępne są już nowe filmy maszyn rolniczych i warzywniczych!

– Pro-Pak

– Samon

– Agrisem

2010.09.20

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi propozycjami maszyn używanych wystawionych na sprzedaż w naszym serwisie – Maszyny Używane

2010.09.15

Od dnia dzisiejszego siedziba naszej firmy mieści się w Romanowie 25 (4km od Krotoszyna) – Zobacz jak dojechać do Agro-Serwis!

2010.06.30

Specjalnie dla Państwa wygody, uruchomiliśmy w serwisie Mapę Strony naszej firmy, aby łatwiej można się odnaleźć w całej zawartości tej witryny. Zapraszamy – Mapa

2010.06.29

Uzupełnienie większości brakujących części merytorycznych na stronie Agro-Serwis. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

2010.05.07

Informujemy że w najbliższym czasie siedziba firmy AGRO-SERWIS zostanie przeniesiona do miejscowości ROMANÓW k/ KROTOSZYNA Będziemy znajdować się przy drodze krajowej nr 36 4 km od Krotoszyna w kierunku Rawicza – zobacz mapkę dojazdu!

2010.05.04

Kolejna współpraca – kolejna nowość na rynku światowym! Przyczepy rolnicze renomowanej firmy Wielton – zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

2010.05.02

Z wielką przyjemnością informujemy, że w ostatnim czasie rozpoczęliśmy współpracę z firmą PRO-PACK (Holland) Jest to producent profesjonalnie wykonanych wag szufladowych oraz przystawek pakujących do warzyw cieszących się bardzo dobrą opinią na całym świecie! Maszyny charakteryzują się bardzo dużą dokładnością ważenia, szybkością pracy oraz długą żywotnością – zapraszamy do obejrzenia oferty!