Lokalizacja firmy

63-700 Krotoszyn
Romanów 25
woj.wielkopolskie


tel/fax: 62 721 01 36
e-mail: biuro@agro-serwis.info

McCornick – ciągniki rolnicze

Jakość, innowacja, wydajność i niezawodność. Są to kluczowe wymagania stawiane przez rolników, które McCormick z dumą spełnia. Jako producent ciągników, który całkowicie poświęcił się zaspokajaniu oczekiwań klientów, wprowadziliśmy wiele innowacji w systemie produkcyjnym. Rezultatem jest niezawodność procesu produkcyjnego, a w konsekwencji powstanie maszyn zarówno efektywnych w pracy jak i komfortowych dla operatora. Nasza dbałość o szczegóły przyczyniła się do powstania ciągnika zdolnego do pracy nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach.

McCormick – Seria X4

Najnowszy kompaktowy model X4 ze stajni marki McCORMICK. Nowa seria dostępna w zakresach mocy do wyboru od 61 do 102 KM (w tym roku tylko od 85 do 102KM). Model X4 zastępuje znane i doceniane przez rolników modele McCORMICK C-L oraz CX-L (są dostępne jeszcze w wyprzedaży rocznika 2013/2014) w którym to nowy model ma być ich wydajniejszym następcą.

więcej informacji na temat tej serii mogą Państwo znaleźć na stronie producenta – Seria X4


McCormick – Seria X6

Producent ciągników rolniczych włoska firma Argotractors wprowadza na rynek nową serię ciągników marki McCormick oznaczoną X6 T4i.  W skład tej serii wchodzą 2 modele X6.420 i X6.430.

więcej informacji na temat tej serii mogą Państwo znaleźć na stronie producenta – Seria X6

 

McCormick – Seria X7.4 / X7.6

Każdy ciągnik McCormick odzwierciedla pasję i poświęcenie ludzi zaangażowanych w testowanie projektu i produkcję tej wyjątkowej serii ciągników. Ciągniki McCormick o mocy silnika od 143 do 212 KM, oferują najnowszą technologię, komfort operatora i wydajność.

więcej informacji na temat tej serii mogą Państwo znaleźć na stronie producenta – Seria X7