Lokalizacja firmy

63-700 Krotoszyn
Romanów 25
woj.wielkopolskie


tel/fax: 62 721 01 36
e-mail: biuro@agro-serwis.info

Miedema – przechowalnictwo

Modele:
SadzarkiPrzyczepyKosze przyjęcioweDuo TransporteryPryzmownikiNapełniacze SkrzyniopaletSortowniki SiatkoweSortowniki Optyczne

Już w 1940 roku Lykele Miedema stworzył podstawę dla nowoczesnej fabryki, którą aktualnie jest Miedema. Rozpoczął on produkcję wozów rolniczych i narzędzi do siana. W latach 80-tych i 90-tych wysiłki skierowały się na opracowywanie maszyn dla producentów ziemniaków. Ten strategiczny wybór nastąpił po przejęciu produkcji sadzarek do ziemniaków Structural i Hassia. To uczyniło Miedema wyjątkowym światowym specjalistą w dziedzinie opracowywania, produkcji i sprzedaży maszyn do sadzenia, transportowania, sortowania, kopcowania i zbierania produktów rolniczych.

Aktualnie Miedema wyróżnia się swoimi ciągłymi innowacjami produktu, obszerną wymianą wiedzy i współpracą z użytkownikami końcowymi. Wynikiem tego jest zorientowana na odbiorcę produkcja maszyn, które są starannie dopasowane i umożliwiają producentom ziemniaków maksymalizowanie swoich zysków.

Chcemy dostarczać swoim klientom profesjonalne narzędzia, które wyróżniają się pod względem przyjazności dla produktu, oszczędności siły roboczej i kosztów właściciela. Jest to jedyny sposób dla osiągnięcia najwyższych korzyści dla klientów.